Jaké pokračování nás čeká s Sasaki to Miyano?

Tak už konečně víme, jakého pokračování se naše oblíbené anime Sasaki to Miyano dočká. Příští rok se totiž v japonských kinech představí film s názvem Sasaki to Miyano: Sotsugyou-hen (Sasaki a Miyano: Maturita). Režije se opět ujme Shinji Ishihara, scénář napíše Yoshiko Nakamura a hudbu složí, stejně jako v první sérii, Kana Shibue.

Koncem července bychom se stále měli dočkat OVA Sasaki to Miyano: Koi ni Kizuku Mae no Chotto Shita Hanashi (Sasaki and Miyano: Krátký příběh, než jsem se zamiloval), kde budou Miyano a jeho přátelé hledat ztracenou klíčenku.

Zároveň s filmem bude v kinech k vidění i kratičký spin-off Hirano to Kagiura, kde se v hlavních rolích představí stejní herci jako v anime.
Pilný prvák Akira Kagiura a jeho starší spolužák Taiga Hirano jsou spolubydlící už půl roku. Kagiura si zprvu dělal starosti se svým budoucím životem na koleji, ale díky péči svého energického spolubydlícího, na ně úplně zapomněl. Každý den se stále více se na Hirana spoléhá, a tak k němu nevědomky začne chovat silné city. Ve zbývajících šesti měsících, kdy budou stále ještě spolubydlící, je Kagiura odhodlán pojmenovat jejich vztah, kterého si tak hluboce váží, dříve než dojde k jeho konci.

Mohlo by vás zajímat:

sasamiy

Sasaki to Miyano

Miyano tráví své dny čtením BL mang (Boys Love) a starostí o to, jak moc dívčí vypadá jeho obličej. Svět se mu otočí vzhůru nohama, když mu z nepovedené bitky pomůže jeho o rok starší spolužák Sasaki. Sasakiho Miyano na první pohled zaujme, a tak využije každou příležitost, aby se s ním sblížil…

given

Given

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub