O mně

kittyme

fajmater

Ahoj, vítejte na stránce NyāSub. Stránku jsem založila, abych vás mohla informovat o stavu překladů a případně získat i zpětnou vazbu.

Ve zkratce o mně

V roce 2011 jsem na Edně začala se svými prvními titulky k seriálu Castle. První překladatelský pokus se postupně proměnil v celý překladatelský tým, čítající asi 4 překladatele a korektora.
Po delší pauze jsem se k překladu vrátila ve spolupráci s AniMaDoP, kde jsem z poloviny překládala anime Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.
Pak jsem si už sama vzala na starost anime Given a remake anime Fruits Basket z roku 2019.
Na začátku roku 2021 jsem se osamostatnila a založila nejprve vlastní discord server, kde pokračuji se svou prací a informuji o aktualitách a následně si vyzkoušela i tvorbu vlastních webových stránek.
V roce 2022 jsem navázala spolupráci s překladatelskou skupinou HNS, takže se od té doby objevují moje titulky i na jejich stránkách. Důvod byl jednoduše, abych mohla oslovit širší publikum, neboť jako skupina si za své dlouhodobé působení našli spoustu věrných fanoušků anime.

Nejvíce se zaměřuji na anime či filmy s BL (yaoi) tématikou, i když jich je vcelku pomálu a následně na shoujo a mým oblíbeným žánrem je v poslední době Isekai Otome game jako je Hamefura. Moje nejoblíbenější anime jsou třeba Fullmetal Alchemist: Brotherhood; Akatsuki no Yona; Mairimashita! Iruma-kun; Wotaku ni Koi wa Muzukashii; Doukyonin wa Hiza, Tokidoki, Atama no Ue, ale i spousta dalších. Byl by to dlouhý seznam…

Moje titulky se ale bohužel objevují i na stránkách, kde je možné seriály/anime sledovat online. Při požádání o stažení titulků z jejich stránky mi bylo řečeno, že má jediná možnost je se k nim přidat. Takové jednání a přístup se mi tedy vůbec nezamlouvá a jejich počínání a chování neschvaluji. K mé nelibosti, je to však to jediné, co s tím svedu.

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Pokud byste chtěli přispět na chod stránek, můžete jednoduše libovolnou částkou přes tlačítko Donate.

All Rights Reserved © 2024 – NyāSub