Hotové překlady

Zde najdete přehled už kompletně přeložených, či v současnosti překládaných anime / filmů / ova.

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu

Žánr: Komedie, Drama, Romance, Shounen Ai
Typ: Anime
Synopse: Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    Eiga: Spain-hen (film)
furuba

Fruits Basket (2019)

Žánr: Komedie, Drama, Romance, Shoujo, Každodenní život, Nadpřirozeno
Typ: Anime
Synopse: Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    2.série
    3.série

given

Given

Žánr: Drama, Hudba, Romance, Každodenní život, Shounen Ai
Typ: Anime
Synopse: Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    Given Movie (filmové pokračování)
    Uragawa no Sonzai (OVA)
hatarakumaou (2)

Hataraku Maou-sama!

Žánr: Komedie, Démoni, Nadpřirozeno, Romance, Fantasy
Typ: Anime
Synopse: Démoní vládce Satan chce dobýt celou zemi Ente Isla, v cestě mu ale stojí hrdinka Emilia. Když je nucen přerušit své plány, ocitá se i se svým pobočníkem v moderním Tokyu, kde pod jménem Sadao Maou začne slibnou kariéru v místním fastfoodu MgRonald’s.
Titulky: PŘEKLÁDÁ SE
    1.série

koikimo

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Žánr: Komedie, Romance, Shoujo
Typ: Anime
Synopse: Při netradičním shledání se seznámí úspěšný businessman Amakusa Ryou se spolužačkou své mladší sestry Arimou Ichikou. Zatímco Ryo se do Ichiki zamiluje na první pohled a dvoří se jí velmi přímočaře, Ichika nejeví sebemenší zájem. Ryo se ale ničím z toho nenechá tak lehce odradit.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

nana

Munou na Nana

Žánr: Psychologický, Shounen, Nadpřirozené schopnosti, Thriler
Typ: Anime
Synopse: Nana Hiiragi je neobyčejná dívka, která se dostane na ostrov, kde trénují ostatní studenti vládnoucí nadpřirozenými schopnosti, kteří se připravují na souboj s Nepřáteli lidstva.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

Furifura

Omoi, Omoware, Furi, Furare

Žánr: Drama, Romance, School, Shoujo
Typ: Film
Synopse: Děj se točí kolem čtyř středoškolaků, z nichž každý má vlastní pohled na lásku. Yuna sní o lásce na první pohled jako z pohádky, Akari vidí lásku více prakticky, Rio lpí na starých neopětovaných citech, zatímco Kazuomi raději ustoupí do pozadí, než se stavět do cesty svému příteli. Dokáže každý z nich najít svou lásku, která splní jejich očekávání?
Titulky: PŘELOŽENO
    Omoi, Omoware, Furi, Furare

Saezuru_Tori_wa_Habatakanai_The_Clouds_Gather

Saezuru Tori wa Habatakanai

Žánr: Drama, Yaoi
Typ: Film / OVA
Synopse: Yashiro, jako prezident Shinseikai Enterprise, vede skupinu Shinseikai, ale stejně jako mnoho mocných lidí, i on žije dvojí život jako perverzní masochista. Když do firmy nastoupí Doumeki Chikara jako bodyguard, něco nevysvětlitelného ho k němu přitahuje. Jak dopadne příběh dvou mužů – Yashira, který zneužívá svou moc, aby se mohl týrat a Doumekiho, který věrně poslechne každé jeho slovo?
Titulky: PŘEKLÁDÁ SE
    The Clouds Gather (film)
    Don’t Stay Gold (OVA)
    The Storm Breaks (Film)
Yes-ka-No-ka-Hanbun-ka

Yes ka No ka Hanbun ka

Žánr: Drama, Shounen Ai
Typ: Film
Synopse: Televizní hlasatel Kei Kunieda se navenek zdá jak mílius, ale v duchu neváhá kde koho proklít. Život se mu ale zkomplikuje, když narazí na animátora na volné noze Ushio Tsuzukiho, který odstartuje jeho dvojí život.
Titulky: PŘELOŽENO
    Yes ka No ka Hanbun ka

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Film: Yes ka No ka Hanbun ka.
Žánr: Drama, Shounen Ai, Yaoi

Shounen [Šónen]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež a převážně na chlapce. Jedná se nejčastěji o akční díla s množstvím soubojů, která se zaměřují na vývoj hlavního hrdiny.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

Yuri

Je obdoba Shounen Ai či Yaoi, ale v tomto případě se jedná o vztah dvou dívek, případně žen.

Isekai [Isekaj]

Jedná se o populární žánr, při kterém je jedna či více postav přeneseno do jiného světa, ve kterém nejčastěji vládne magie, a hrdinové se s tím musejí vypořádat a přežít.

Seinen

Se zaměřuje na starší muže ve vysokoškolském věku a výše a cílí na vyspělejší publikum. Děj může mít temnější zápletku či explicitní vyobrazení.

Josei [Džosei]

Se zaměřuje na starší muže ve vysokoškolském věku a výše a cílí na vyspělejší publikum. Děj může mít temnější zápletku či explicitní vyobrazení.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub