Hotové překlady

Zde najdete přehled už kompletně přeložených, či v současnosti překládaných anime / filmů / ova.

30-sai

30-sai made Doutei dato Mahoutsukai ni Nareru Rashii

Žánr: BL, Komedie, Nadpřirozeno
Typ: Anime
Synopse: Administrativní pracovník Kiyoshi Adachi prožil 30 let života, aniž by si kdy vrznul. Díky tomuto mimořádnému úspěchu se stane čarodějem se schopností číst myšlenky prostřednictvím fyzického kontaktu. Myslí si však, že jeho nově získaná schopnost je beznadějně trapná a způsobila, že nemá rád přeplněná místa. 
Titulky: PŘEKLÁDÁ SE
    1.série

akuyaku

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Žánr: Komedie, Romance, Fantasy, Isekai, Otome
Typ: Anime
Synopse: Mladá dívka se ocitne ve své oblíbené otome hře, a však jako ústřední záporačka Aileen Lauren d’Autriche, a tak se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a dobýt srdce finálního bosse hry „Pána démonů“.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu

Žánr: Komedie, Drama, Romance, Shounen Ai
Typ: Anime
Synopse: Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    Eiga: Spain-hen (film)

furuba

Fruits Basket (2019)

Žánr: Komedie, Drama, Romance, Shoujo, Každodenní život, Nadpřirozeno
Typ: Anime
Synopse: Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    2.série
    3.série
    Prelude (film)
given

Given

Žánr: Drama, Hudba, Romance, Každodenní život, Shounen Ai
Typ: Anime
Synopse: Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
    Given Movie (film)
    Uragawa no Sonzai (OVA)

hatarakumaou (2)

Hataraku Maou-sama!

Žánr: Komedie, Démoni, Nadpřirozeno, Romance, Fantasy
Typ: Anime
Synopse: Démoní vládce Satan chce dobýt celou zemi Ente Isla, v cestě mu ale stojí hrdinka Emilia. Když je nucen přerušit své plány, ocitá se i se svým pobočníkem v moderním Tokyu, kde pod jménem Sadao Maou začne slibnou kariéru v místním fastfoodu MgRonald’s.
Titulky: PŘEKLAD 3.SÉRIE PŘERUŠEN
1.série
2.série
3.série

koikimo

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Žánr: Komedie, Romance, Shoujo
Typ: Anime
Synopse: Při netradičním shledání se seznámí úspěšný businessman Amakusa Ryou se spolužačkou své mladší sestry Arimou Ichikou. Zatímco Ryo se do Ichiki zamiluje na první pohled a dvoří se jí velmi přímočaře, Ichika nejeví sebemenší zájem. Ryo se ale ničím z toho nenechá tak lehce odradit.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

koori

Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Žánr: Komedie, Romance, Nadpřirozeno
Typ: Anime
Synopse: Himuro je kancelářský pracovník, který patří k rase nadpřirozených bytostí s podivnými schopnostmi. Kdykoli se koncentruje, nevědomky vrhá své nebohé spolupracovníky do chladivých podmínek jako z Arktidy. Himuro má slabost pro svou kolegyni Fuyutsuki, klidnou ženu, která má talent poskytovat jednoduchá řešení jeho nekonvenčních problémů. Kdykoli pro něj Fuyutsuki něco udělá, tak jak v Himurově srdci, tak i na celém poschodí se rozpoutá sněhová bouře.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

nana

Munou na Nana

Žánr: Psychologický, Shounen, Nadpřirozené schopnosti, Thriler
Typ: Anime
Synopse: Nana Hiiragi je neobyčejná dívka, která se dostane na ostrov, kde trénují ostatní studenti vládnoucí nadpřirozenými schopnosti, kteří se připravují na souboj s Nepřáteli lidstva.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

Furifura

Omoi, Omoware, Furi, Furare

Žánr: Drama, Romance, School, Shoujo
Typ: Film
Synopse: Děj se točí kolem čtyř středoškolaků, z nichž každý má vlastní pohled na lásku. Yuna sní o lásce na první pohled jako z pohádky, Akari vidí lásku více prakticky, Rio lpí na starých neopětovaných citech, zatímco Kazuomi raději ustoupí do pozadí, než se stavět do cesty svému příteli. Dokáže každý z nich najít svou lásku, která splní jejich očekávání?
Titulky: PŘELOŽENO
    Omoi, Omoware, Furi, Furare

belle_movie

Ryuu to Sobakasu no Hime

Žánr: Každodenní život, Škola, Shounen Ai
Typ: Film
Synopse: Suzu je plachá obyčejná středoškolačka, ale její svět se velmi změní, když vstoupí do virtuálního světa “U”,  kde může uniknout před realitou a stát se populární zpěvačkou Belle. Jednou je však její koncert přerušen střetem s Zvířetem, kterého pronásledují Ochránci a tak se Suzu rozhodne odhalit jeho totožnost.
Titulky: PŘELOŽENO
    Ryuu to Sobakasu no Hime

sasamiy

Sasaki to Miyano

Žánr: Boys Love, Každodenní život
Typ: Anime
Synopse: Miyano tráví své dny čtením BL mang (Boys Love) a starostí o to, jak moc dívčí vypadá jeho obličej. Svět se mu otočí vzhůru nohama, když mu z nepovedené bitky pomůže jeho o rok starší spolužák Sasaki. Sasakiho Miyano na první pohled zaujme, a tak využije každou příležitost, aby se s ním sblížil…
Titulky: PŘELOŽENO
     1.série

Saezuru_Tori_wa_Habatakanai_The_Clouds_Gather

Saezuru Tori wa Habatakanai

Žánr: Drama, Yaoi
Typ: Film / OVA
Synopse: Yashiro, jako prezident Shinseikai Enterprise, vede skupinu Shinseikai, ale stejně jako mnoho mocných lidí, i on žije dvojí život jako perverzní masochista. Když do firmy nastoupí Doumeki Chikara jako bodyguard, něco nevysvětlitelného ho k němu přitahuje. Jak dopadne příběh dvou mužů – Yashira, který zneužívá svou moc, aby se mohl týrat a Doumekiho, který věrně poslechne každé jeho slovo?
Titulky: PŘELOŽENO
    The Clouds Gather (film)
    Don’t Stay Gold (OVA)
    The Storm Breaks (film)

spy-x-family

Spy x Family

Žánr: Akční, Komedie
Typ: Anime
Synopse: Tajný agent s krycím jménem „Soumrak“ je jedním z nejlepších ve svém oboru. A i když už zažil mnoho nebezpečných misí, nyní stojí před tou nejzákeřnější ze všech – musí se oženit a pořídit si dítě, aby zachránil svět! Jenže co když se ze zdánlivě křehké ženy vyklube vražedkyně a z dcery telepatka?
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

sugar-apple-fairy

Sugar Apple Fairy Tale

Žánr: Dobrodružné, Romance, Fantasy
Typ: Anime
Synopse: Poté, co její matka zemře, se Ann rozhodne stát se Stříbrnou Cukrářkou jako byla její matka. V Highland se navíc jedná o vysoce uznávané povolání, které vykonává jen málokdo. Ann tedy odjíždí do města Lewiston, kde královská rodina pořádá festival cukrových soch. Aby svého snu dosáhla, musí vyhrát první místo a získat královskou medaili.
V tomto světě lidé zacházejí s vílami jako s otroky tím, že jim seberou jedno z jejich křídel, aby je tím mohli ovládat. Ann neochotně koupí vílu jménem Shall, aby ji na její cestě do Lewistonu ochraňoval.
Titulky: PŘELOŽENO
    část první
    část druhá

tadaima-okaeri-ikona

Tadaima, Okaeri

Žánr: BL, Každodenní život
Typ: Anime
Synopse: Masaki Fujiyoshi je manžel a rodič v domácnosti. Dlouho a tvrdě bojoval s pocity, že je svému milujícímu manželovi Hiromuovi na obtíž, a to kvůli svému statusu omega – druhořadému pohlaví, které umožňuje rodit děti bez ohledu na to, zda je muž nebo žena – a obtížím, s nimiž se při dosahování této domácí pohody potýkali. Když se jim narodil syn Hikari, rodina se přestěhovala do oblasti vhodnější pro výchovu dětí.Hikarimu se nyní blíží druhé narozeniny a on i jeho rodiče si vytvářejí významné vazby s okolím. Patří mezi ně student beta vysoké školy žijící ve vedlejším domě Yuuki, ke kterému Hikari docela přilnul, Hiromuův kamarád z práce Matsuo a tajemný svobodný otec, kterého vídají potulovat se po parku.
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série

tasogare

Tasogare Out Focus

Žánr: BL, Škola
Typ: Anime
Synopse: Spolubydlící Mao Tsuchiya a Hisashi Ootomo si před kamerou dávají tři sliby: Mao nesmí nikomu říct, že je Hisashi gay a má vztah s jiným mužem; Hisashi se nesmí do Maa zamilovat ani mu dělat návrhy; a jeden nesmí rušit „osobní čas“ toho druhého. Tak začíná druhý rok jejich soužití.
Titulky: PŘEKLÁDÁ SE
    1.série

yamada999

Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru

Žánr: Romance
Typ: Anime
Synopse: Poté, co ji přítel opustí kvůli jiné dívce ze hry, si Akane Kinoshita uvědomí, že zarytí hráči mohou být stejně špatní jako offline kluci. Když si vybíjí vztek zabíjením „mobek“, náhodou se setká s Yamadou, spoluhráčem z guildy a s afrem a maskou. Yamada je nespolečenský a málomluvný, sotva je to ten typ člověka, ze kterého by Akane padla do mdlob. Nicméně zatímco jeho herní statistiky mohou být maximální, je Yamada nezkušený v srdečních záležitostech. Navzdory všem předpokladům ji však okouzlí. Akane si cestou najde nové přátele, ale dokáže i otřást srdcem Yamady, středoškoláka na úrovni finálního bosse?
Titulky: PŘELOŽENO
    1.série
Yes-ka-No-ka-Hanbun-ka

Yes ka No ka Hanbun ka

Žánr: Drama, Shounen Ai
Typ: Film
Synopse: Televizní hlasatel Kei Kunieda se navenek zdá jak mílius, ale v duchu neváhá kde koho proklít. Život se mu ale zkomplikuje, když narazí na animátora na volné noze Ushio Tsuzukiho, který odstartuje jeho dvojí život.
Titulky: PŘELOŽENO
    Yes ka No ka Hanbun ka 

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Film: Yes ka No ka Hanbun ka.
Žánr: Drama, Shounen Ai, Yaoi

Shounen [Šónen]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež a převážně na chlapce. Jedná se nejčastěji o akční díla s množstvím soubojů, která se zaměřují na vývoj hlavního hrdiny.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

Yuri

Je obdoba Shounen Ai či Yaoi, ale v tomto případě se jedná o vztah dvou dívek, případně žen.

Isekai [Isekaj]

Jedná se o populární žánr, při kterém je jedna či více postav přeneseno do jiného světa, ve kterém nejčastěji vládne magie, a hrdinové se s tím musejí vypořádat a přežít.

Seinen

Se zaměřuje na starší muže ve vysokoškolském věku a výše a cílí na vyspělejší publikum. Děj může mít temnější zápletku či explicitní vyobrazení.

Josei [Džosei]

Se zaměřuje na dospělé ženy. Na rozdíl od shoujo, bývá romantická zápletka realističtější a méně zidealizovaná.

Ecchi [Ečči]

Je japonský eufemismus pro sex a perverznost. Takovým příznakem se označují anime či mangy, kde bývají různé sexuální narážky či více...

Otome game [Otome gejm]

Je příběhová videohra nejčastěji zaměřená na ženy, jejíž hlavním cílem je navázat vztah hlavní hrdinky/hráčky s jednou z dalších hlavních postav ve hře.

All Rights Reserved © 2024 – NyāSub