BL anime Sasaki to Miyano se dočkáme v příštím roce UPDATE

Na oficiálních stránkách se konečně objevily první informace o nadcházejícím BL (shounen ai) anime Sasaki to Miyano, které si premiéru odbude v roce 2022 a vycházet by mělo každé úterý.

V hlavních rolích uslyšíme:

Yuusuke Shirai jako Shuumei Sasaki (momentálně dabuje hlavního hrdinu anime Sentouin, Hakenshimasu!)
Souma Saitou jako Yoshikazu Miyano (slyšet ho můžete v hlavní roli v Omoi, Omoware, Furi, Furare nebo v Yuukoku no Moriarty)
Yoshitsugu Matsuoka jako Taiga Hirano (dabuje hlavní hrdiny v 5-toubun no Hanayome či v Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka nebo v Shokugeki no Souma)
Yuuki Ono jako Jirou Ogasawara (dabuje Juntu Azumayu v Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.)
Yuuma Uchida jako Masato Hanzawa (můžete ho slyšet v Fruits Basket jako Kyoa či jako Ritsuku v Given)
Ryouhei Arai jako Tasuku Kuresawa
Mitsuhiro Ichiki jako Gonzaburou Tashirou

Režii si pro Studio DEEN vezme na starost Shinji Ishihara, který ma na kontě třeba Fairy Tail, Log Horizon, Talentless Nana. O kompozici se postará Yoshiko Nakamura, který pracoval na Super Lovers, Tada Never Falls in Love.  Takže se zdá, že je anime v dobrých rukách.

UPDATE:
Ke shlédnutí je nyní k dispozici první trailer, který rozhodně co se grafické stránky týče, vypadá perfektně.
Mezi informacemi se objevilo i vysílání, a to by mělo začít už v lednu příštího roku!

Mohlo by vás zajímat:

given

Given - 1. série

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a maří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub