Dokončen překlad anime Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Tak sice s menším zpožděním, ale nakonec tedy přece je přeložen poslední díl romantického anime Jsem záporačka, takže si ochočím závěrečného bosse z Otome prostředí a my se tak mohli dočkat vytouženého happyendu. Anime mělo celkem tři mini arky, každý zahrnoval 4 díly. Co se pokračování týče, a co dalšího si na nás Aileen přichystá je ale zatím ve hvězdách…

Mohlo by vás zajímat:

furuba

Fruits Basket

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

koikimo

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Při netradičním shledání se seznámí úspěšný businessman Amakusa Ryou se spolužačkou své mladší sestry Arimou Ichikou. Zatímco Ryo se do Ichiki zamiluje na první pohled a dvoří se jí velmi přímočaře, Ichika nejeví sebemenší zájem. Ryo se ale ničím z toho nenechá tak lehce odradit.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Otome game [Otome gejm]

Je příběhová videohra nejčastěji zaměřená na ženy, jejíž hlavním cílem je navázat vztah hlavní hrdinky/hráčky s jednou z dalších hlavních postav ve hře.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub