Dokončen překlad anime "Cherry Magic"

Pro fanoušky BL je tu důvod k radosti, neboť je za námi další úspěšný překlad titulků pro BL anime, kterého jsme se dočkali v zimní sezóně – 30-sai made Doutei dato Mahoutsukai ni Nareru Rashii s podtitulem Cherry Magic! 30 let panictví z vás může udělat mága?! (Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!). Anime z kancelářského s lehce nadpřirozenými prvky prostředí slibovalo nejen vzrušující románek, ale  dočkali jsme se i šťastného konce, který nechá diváky s úsměvem na tváři.

S humorem, napětím a mnoha nečekanými zvraty se jejich vztah vyvíjel až k okamžiku, kdy si nakonec oba uvědomí, že jejich city jsou silnější než jejich strach.

Pokud jen anime vám nestačí, můžete se ponořit do manga předlohy, zde se však musíte spolehnout na vlastní angličtinu…

Mohlo by vás zajímat:

Yes-ka-No-ka-Hanbun-ka

Yes ka No ka Hanbun ka

Televizní hlasatel Kei Kunieda se navenek zdá jak mílius, ale v duchu neváhá kde koho proklít. Život se mu ale zkomplikuje, když narazí na animátora na volné noze Ushio Tsuzukiho, který odstartuje jeho dvojí život.

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu

Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2024 – NyāSub