Dokončen překlad poslední série Fruits Basket

Finálová epizoda poslední třetí série je přeložena a tudíž anime Fruits Basket je kompletní.

Před stovkami let si duchové čínského zvěrokruhu a jejich bůh přísahali, že spolu zůstanou navždy. Tento dar či prokletí, podle toho jak na to každý nahlíží, provází několik vybraných jedinců rodiny Soma.
Tooru Honda, která si ke členům rodiny Souma vytvořila jedinečný vztah, je odhodlána přetrhnout pouta, které je svazují. 

Mohlo by vás zajímat:

furuba

Fruits Basket (2019) - 1.série

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

hatarakumaou (2)

Hataraku Maou-sama! - 1.série

Démoní vládce Satan chce dobýt celou zemi Ente Isla, v cestě mu ale stojí hrdinka Emilia. Když je nucen přerušit své plány, ocitá se i se svým pobočníkem v moderním Tokyu, kde pod jménem Sadao Maou začne slibnou kariéru v místním fastfoodu MgRonald’s.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub