Dokončen překlad Ryuu to Sobakasu no Hime

Dokončen překlad originálního filmu od studia Studio Chizu s názvem Ryuu to Sobakasu no Hime. Film, jenž je variací na klasiku Kráska a Zvíře, jež doprovází překrásná hudba, poutavá animace a nové pojetí příběhu.
V Hlavní roli uslyšíme Kaho Nakamura, třiceti letou japonskou muzikantku a skladatelku, která žije v Kyoto a role Belle je jejím debutem v anime.
Pokud chcete podpořit tvůrce, neváhejte a zajděte do kina, neboť film pod názvem Belle promítají v brněnském kině Scala či v pražském kině Lucerna.

Mohlo by vás zajímat:

belle_movie

Ryuu to Sobakasu no Hime

Suzu je plachá obyčejná středoškolačka, ale její svět se velmi změní, když vstoupí do virtuálního světa “U”, kde může uniknout před realitou a stát se populární zpěvačkou Belle. Jednou je však její koncert přerušen střetem s Zvířetem, kterého pronásledují Ochránci a tak se Suzu rozhodne odhalit jeho totožnost.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub