Dokončeny titulky k druhé části anime Sugar Apple Fairy Tale

Dokončen překlad druhé části Sugar Apple Fairy Tale – anime plného cukru a sladkostí, víl ale i krutosti, a jak to bude s pokračováním, je zatím ve hvězdách. Pokud by nějakého nedočkavce zajímalo, jak to s Shall Fen Shallem a Anne bude dál, musí se obrátit na předlohu – Light Novel, která je už alespoň tedy dokončená, ale čítá 17 svazků.
Tímto chci také poděkovat za spolupráci s korektorem AnriFox, díky němuž jsou tu pro vás ještě kvalitnější titulky, než dřív!

Mohlo by vás zajímat:

sugar-apple-fairy

Sugar Apple Fairy Tale

Poté, co její matka zemře, se Ann rozhodne stát se Stříbrnou Cukrářkou jako byla její matka. V Highland se navíc jedná o vysoce uznávané povolání, které vykonává jen málokdo. Ann tedy odjíždí do města Lewiston, kde královská rodina pořádá festival cukrových soch. Aby svého snu dosáhla, musí vyhrát první místo a získat královskou medaili.

akuyaku

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Mladá dívka se ocitne ve své oblíbené otome hře, a však jako ústřední záporačka Aileen Lauren d’Autriche, a tak se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a dobýt srdce finálního bosse hry „Pána démonů“.

furuba

Fruits Basket (2019)

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub