Fruits Basket bude "pokračovat" v Kyouko to Katsuya no Monogatari

Včera sice odvysílali poslední díl Fruits Basket: The Final, ale zároveň všechny fanoušky potěšili milou zprávou. V příštím roce se dočkáme „navazujícího“ anime Kyouko to Katsuya no Monogatari (The Story of Kyoko and Katsuya). Anime nám odvypráví několik kapitol z 16 volume původní mangy, která se zaměřuje na příběh Kyouko a Katsuya – rodičů hlavní představitelky Tohru Hondy.

Miyuki Sawashiro, kterou můžete znát například i z Noragami či Hunter x Hunter (2011), si zopakuje svou roli jako Kyouko a Yoshimasa Hosoya, kterého můžete slyšet v Boku no Hero Academia nebo Bungou Stray Dogs, nadabuje Katsuyu.

Mohlo by vás zajímat:

furuba

Fruits Basket (2019) - 1. série

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

[HorribleSubs] Fruits Basket S2 (2019) - 16 [1080p].mkv_000116116

Fruits Basket (2019) - 2. série

Už je tomu rok, co začala Tohru Honda žít se svými spolužáky Yukim a Kyou a jejich opatrovníkem Shigurem Soma. Za tu dobu si s nimi vytvořila silné pouto, a to nejen díky tajemství, které s nimi sdílí. Letní prázdniny začínají a Tohru je pozvána spolu s většiny členy zvěrokruhu na letní sídlo rodiny Soma. Zde se však Tohru dozvídá o temné stránce jejich společného tajemství.

furuba-s3-mini

Fruits Basket (2019) - 3. série

Před stovkami let si duchové čínského zvěrokruhu a jejich bůh přísahali, že spolu zůstanou navždy. Tento dar či prokletí, podle toho jak na to každý nahlíží, provází několik vybraných jedinců rodiny Soma. Tooru Honda, která si ke členům rodiny Souma vytvořila jedinečný vztah, je odhodlána přetrhnout pouta, které je svazují.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub