Fruits Basket: Prelude od února v japonských kinech

Asi už to není taková překvapivá novinka, ale v únoru zamíří do japonských kin film ze světa Fruits Basket s podtitulem The Story of Kyouko and Katsuya. Film převede na plátno několik kapitol z předlohy volume 16 a zaměří se tedy na Kyouko a Katsuyu – rodiče hlavní představitelky Tohru Hondy. V hlavních rolích opět uslyšíme Miyuki Sawashiro (Noragami) a Yoshimasa Hosoya (Bungou Stray Dogs).
Film bude mít premiéru 18. února 2022, a tak se ho na dvd (ke stažení) dočkáme tak o půl roku později.

Mohlo by vás zajímat:

Fruits_Basket_protagonists_with_credit_embargo_till_00h00m_20_Nov_2018_JST_1_724x1024.0

Fruits Basket (2019) - 1.série

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

furuba2

Fruits Basket (2019) - 2.série

Už je tomu rok, co začala Tohru Honda žít se svými spolužáky Yukim a Kyou a jejich opatrovníkem Shigurem Soma. Za tu dobu si s nimi vytvořila silné pouto, a to nejen díky tajemství, které s nimi sdílí. Letní prázdniny začínají a Tohru je pozvána spolu s většiny členy zvěrokruhu na letní sídlo rodiny Soma. Zde se však Tohru dozvídá o temné stránce jejich společného tajemství.

furuba-s3-mini

Fruits Basket (2019) - 3.série

Před stovkami let si duchové čínského zvěrokruhu a jejich bůh přísahali, že spolu zůstanou navždy. Tento dar či prokletí, podle toho jak na to každý nahlíží, provází několik vybraných jedinců rodiny Soma. Tooru Honda, která si ke členům rodiny Souma vytvořila jedinečný vztah, je odhodlána přetrhnout pouta, které je svazují.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub