Hotové titulky k první části Sugar Apple Fairy Tale

Tak jsem se nakonec v zimní sezóně ujala anime Sugar Apple Fairy Tale aneb pohádky o cukrovém jablku, které jsem původně ani neměla v hledáčku. Anime mě však hned prvním dílem zaujalo a napnutou mě drželo až do konce, kde si na nás tvůrci ze studia J.C.Staff připravili pěkně zákeřný cliffhanger.

To nás přivádí k další zprávě a tou je oznámena 2.série, která se bude vysílat v letošní letní sezóně a my tak opět budeme sledovat osudy cukrářky Ann Halfordové a víl Shall Fen Shalla a Mythrill Rid Poda.

Mohlo by vás zajímat:

akuyaku

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Mladá dívka se ocitne ve své oblíbené otome hře, a však jako ústřední záporačka Aileen Loren D’Autriche, a tak se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a dobýt srdce finálního bosse hry „Pána démonů“.

furuba

Fruits Basket (2019)

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub