Hotový překlad Dakaretai Eiga: Spain-hen

Ano, je mi jasné, že mnozí už asi ani nedoufali, že překlad dokončím, ale je to tady. Překlad filmu
Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Eiga: Spain-hen je konečně hotov. Odkaz na rip pasující na titulky naleznete na mém discord serveru.

Mohlo by vás zajímat:

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu

Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.

sasamiy

Sasaki to Miyano

Miyano tráví své dny čtením BL mang (Boys Love) a starostí o to, jak moc dívčí vypadá jeho obličej. Svět se mu otočí vzhůru nohama, když mu z nepovedené bitky pomůže jeho o rok starší spolužák Sasaki. Sasakiho Miyano na první pohled zaujme, a tak využije každou příležitost, aby se s ním sblížil…

given

Given

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub