Kompletně přeložena 2.série Hataraku Maou-sama!!

I malé zázraky se dějí, a po 9 letech po odvysílání The Devil is a Part-Timer! jsme se dočkali pokračování v podobě 2. série Hataraku Maou-sama!!, kde se náš oblíbený Vládce opět ponořil do brigádničení v Tokiu a jeho okolí.
Ačkoliv dubbingové obsazení zůstalo stále stejné, mnoho lidí těžko neslo změnu studia, kde od studia White Fox převzalo štafetu Studio 3Hz. Jak jste byli s pokračováním spokojeni vy?
A poněvadž příběh Satana a hrdinky Emilie ještě zdaleka není u konce, dočkáme se v roce 2023 pokračování. Těšíte se?

Mohlo by vás zajímat:

hataraku

Hataraku Maou-sama!

Démoní vládce Satan chce dobýt celou zemi Ente Isla, v cestě mu ale stojí hrdinka Emilia. Když je nucen přerušit své plány, ocitá se i se svým pobočníkem v moderním Tokyu, kde pod jménem Sadao Maou začne slibnou kariéru v místním fastfoodu MgRonald’s.

nana

Munou na Nana

Nana Hiiragi je neobyčejná dívka, která se dostane na ostrov, kde trénují ostatní studenti vládnoucí nadpřirozenými schopnosti, kteří se připravují na souboj s Nepřáteli lidstva.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Isekai [Isekaj]

Jedná se o populární žánr, při kterém je jedna či více postav přeneseno do jiného světa, ve kterém nejčastěji vládne magie, a hrdinové se s tím musejí vypořádat a přežít.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub