OVA Given: Uragawa no Sonzai UPDATE

Vánoce letos přijdou o něco dřív, protože 1. prosince 2021 bychom se měli dočkat nového speciálního dílu Given. Na druhou sérii to stále bohužel nevypadá, ale snad je to jen z důvodu, že zatím není dostatek materiálu z předlohy, který by mohli zpracovat. To, že ale vznikají filmy a OVA je podle mě dobré znamení, protože se nezdá, že by Given nechali dlouho ležet u ledu. Takže musíme jen doufat, že to autor Natsuki Kizu brzy napraví a my se dočkáme plnohodnotného pokračování.
OVA s názvem Given: Uragawa no Sonzai přivede na obrazovky zvláštní vydání 17. volume mangy, která nám povypráví příběh z pohledu Mafuyu Satou a Ritsuky Uenoyama, který nebyl ve filmu Given.

UPDATE:
Nově se teď můžete podívat na trailer.

Mohlo by vás zajímat:

given

Given - 1. série

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Given-Movie

Given - film

Akihiko se sám zatím zmítá mezi svými přetrvávajícími city ke své minulosti a rozhodnutím týkající se jeho nejisté budoucnosti. Haruki začíná pochybovat o svém místě v kapele a důvěře, kterou sdílí s Akihikem.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub