Překlad anime Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi kompletní

Občas se v komunitě fanouškovských překladatelů stane, že se překladatelé nedohodnou a vzniká hned několik překladů k jednomu anime. A i toto se přihodilo při překladu The Ice Guy and His Cool Female Colleague, avšak jsem neskonale ráda, že jsme našli se skupinou WOSUBS společné řešení a já si vyzkoušela funkci korektora.
Takže doufám, že i vy jste si užili příjemné sledování osudů Himura, jeho chladně rozvážné kolegyně Fuyutsuki a jejich dalších přátel. Zda se dočkáme nějakého dalšího pokračování je bohužel ve hvězdách.

Mohlo by vás zajímat:

akuyaku

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Mladá dívka se ocitne ve své oblíbené otome hře, a však jako ústřední záporačka Aileen Loren D’Autriche, a tak se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a dobýt srdce finálního bosse hry „Pána démonů“.

koikimo

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Při netradičním shledání se seznámí úspěšný businessman Amakusa Ryou se spolužačkou své mladší sestry Arimou Ichikou. Zatímco Ryo se do Ichiki zamiluje na první pohled a dvoří se jí velmi přímočaře, Ichika nejeví sebemenší zájem. Ryo se ale ničím z toho nenechá tak lehce odradit.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shoujo [Šódžo]

Označuje anime či mangu, které cílí na mládež, a to převážně na dívky. Mangy a anime toho typu řeší nejčastěji romantickou zápletku hlavních hrdinů.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub