Přeložena 1.série Sasaki to Miyano

Tak překlad 1.série velmi povedénoho BL anime je za námi a jak bylo v závěru posledního dílu ohlášeno, připravuje se nové anime. Zda však jde o druhou sérii, či nějaký spin-off není 100% jasné. Jasné ale je, že Sasaki a Miyano je celkem hit s dobrým hodnocením… Oficiální vyjádření je pouze “Sasaki and Miyano’s youth is still going on“, tedy „Příběh Sasakiho a Miyana bude pokračovat.“
O dalších novinkách budu informovat.
A mimo jiné nás 27. července čeká OVA Sasaki and Miyano: A Little Story Before I Realized Love!

Mohlo by vás zajímat:

given

Given - 1. série

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a maří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub