Přeloženo anime Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru

Překlad romantického anime My Love Story with Yamada-kun at Lv999 (Yamada-kun to Lv999 no Koi wo Suru) je kompletní. Co se však pokračování týče, to stále leží ve hvězdách. Příběh Akane a Yamady se dočkal sice zdárného konce, ale předloha, aneb manga toho má stále mnoho co nabídnout.

Mohlo by vás zajímat:

koikimo

Koi to Yobu ni wa Kimochi Warui

Při netradičním shledání se seznámí úspěšný businessman Amakusa Ryou se spolužačkou své mladší sestry Arimou Ichikou. Zatímco Ryo se do Ichiki zamiluje na první pohled a dvoří se jí velmi přímočaře, Ichika nejeví sebemenší zájem. Ryo se ale ničím z toho nenechá tak lehce odradit.

koori

Koori Zokusei Danshi to Cool na Douryou Joshi

Himuro je kancelářský pracovník, který patří k rase nadpřirozených bytostí s podivnými schopnostmi. Kdykoli se koncentruje, nevědomky vrhá své nebohé spolupracovníky do chladivých podmínek jako z Arktidy. Himuro má slabost pro svou kolegyni Fuyutsuki, klidnou ženu, která má talent poskytovat jednoduchá řešení jeho nekonvenčních problémů. Kdykoli pro něj Fuyutsuki něco udělá, tak jak v Himurově srdci, tak i na celém poschodí se rozpoutá sněhová bouře.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub