Přeloženy titulky k OVA Given: Uragawa no Sonzai

Po dlouhém hledání jsem konečně našla přeložený díl OVA Given: Uragawa no Sonzai a zde vám k němu přináším přeložené titulky. Jde zatím o verzi aarinfantasy, takže pokud se v budoucnu objeví nové RIPy s lepší kvalitou, udělám přečasy.

Tiulky naleznete zde na stránce. Pokud hledáte i odkaz ke stažení samotného dílu, tak ten najdete na mém discordu v sekci #Aktuality.

Mohlo by vás zajímat:

given

Given - 1. série

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Given-Movie

Given: film

Akihiko se sám zatím zmítá mezi svými přetrvávajícími city ke své minulosti a rozhodnutím týkající se jeho nejisté budoucnosti. Haruki začíná pochybovat o svém místě v kapele a důvěře, kterou sdílí s Akihikem.

Given_Uragawa no Sonzai

Given: Uragawa no Sonzai

OVA z pohledu Mafuyu Satou a Ritsuky Uenoyama, který nebyl ve filmu Given.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub