Přeloženy titulky k OVA Saezuru Tori wa Habatakanai: Don’t Stay Gold

Dnes navečer jsem pro vás dokončila  titulky k anime OVA populární yaoi manga série Saezuru Tori wa Habatakanai (Twittering Birds Never Fly) s podtitulem Don’t Stay Gold.
Opět přidávám upozornění, že i zde se objevuje pár explicitní výrazů, ale kdo viděl The Clouds Gather, tak už asi tuší, do čeho se pouští.

OVA Saezuru Tori wa Habatakanai: Don’t Stay Gold, se zaměřuje na ústřední dvojici Kuga x Kageyama, jenž nám byli v předchozím filmu krátce představeni.

Mohlo by vás zajímat:

Saezuru_Tori_wa_Habatakanai_The_Clouds_Gather

Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather

Yashiro, jako prezident Shinseikai Enterprise, vede skupinu Shinseikai, ale stejně jako mnoho mocných lidí, i on žije dvojí život jako perverzní masochista. Když do firmy nastoupí Doumeki Chikara jako bodyguard, něco nevysvětlitelného ho k němu přitahuje. Jak dopadne příběh dvou mužů – Yashira, který zneužívá svou moc, aby se mohl týrat a Doumekiho, který věrně poslechne každé jeho slovo?

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. - 1. série

Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub