Přerušen překlad Hataraku Maou-sama!!

S lítostí musím oznámit, že už nadále nebudu pokračovat v překladu 3.série. Bohužel  mě překlad naprosto nebavil a poněvadž překlad dělám v podstatě jen pro zábavu, nevidím důvod dál překládat. Naposledy ještě přidávám třetí díl z třetí série

Navíc je už seriál přeložen do slovenštiny, titulky naleznete zde.

Mohlo by vás zajímat:

sugar-apple-fairy

Sugar Apple Fairy Tale

Poté, co její matka zemře, se Ann rozhodne stát se Stříbrnou Cukrářkou jako byla její matka. V Highland se navíc jedná o vysoce uznávané povolání, které vykonává jen málokdo. Ann tedy odjíždí do města Lewiston, kde královská rodina pořádá festival cukrových soch. Aby svého snu dosáhla, musí vyhrát první místo a získat královskou medaili. V tomto světě lidé zacházejí s vílami jako s otroky tím, že jim seberou jedno z jejich křídel, aby je tím mohli ovládat. Ann neochotně koupí vílu jménem Shall, aby ji na její cestě do Lewistonu ochraňoval.

akuyaku

Akuyaku Reijou nanode Last Boss wo Kattemimashita

Mladá dívka se ocitne ve své oblíbené otome hře, a však jako ústřední záporačka Aileen Lauren d’Autriche, a tak se rozhodne vzít svůj osud do vlastních rukou a dobýt srdce finálního bosse hry „Pána démonů“.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub