Titulky k filmu Fruits Basket: Prelude

Bude tomu skoro rok, co vyšel film Fruits Basket: Prelude a konečně nadešel čas a i vy se na něj můžete podívat s českými titulky. Překládání filmů je bohužel mou slabou stránkou, tak mi to tedy nějakou chvíli trvalo.
Odkaz ke stažení filmu naleznete na torentech či přímo na mém discordu v sekci „aktuality„.

Film slouží jako souhrn všech tří sérií anime – zaměřený však převážně na vztah Tohru a Kyo. Co se nového obsahu týče, dočkáme se zde prequelu Kyouko to Katsuya no Monogatari (Příběh Kyouko a Katsuya), ale stejně tak i několik nových scén od původního tvůrce Natsuki Takaya, které se odehrávají po televizním anime.

Mohlo by vás zajímat:

furuba

Fruits Basket (2019)

Když se Tohru Honda ocitne v tíživé situaci, nečekaně se jí dostane pomoci od třídního prince Yukiho Soma. Jak se však ukáže, celá jejich rodina skrývá podivné tajemství.

hatarakumaou (2)

Hataraku Maou-sama!

Démoní vládce Satan chce dobýt celou zemi Ente Isla, v cestě mu ale stojí hrdinka Emilia. Když je nucen přerušit své plány, ocitá se i se svým pobočníkem v moderním Tokyu, kde pod jménem Sadao Maou začne slibnou kariéru v místním fastfoodu MgRonald’s.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2022 – NyāSub