Titulky k filmu Sasaki to Miyano: Sotsugyou Hen hotové

Dnes vám přinášíme hotové titulky k filmovému zpracování pokračování BL anime Sasaki to Miyano Movie: Graduation.

Začátek filmu se věnuje vztahu mezi prvákem Akira Kagiurou a jeho starším spolužákem Taiga Hiranem, následně se děj zaměří opět na Sasakiho a Miyano, jež se potýkají s blížící se maturitou.

Mohlo by vás zajímat:

sasamiy

Sasaki to Miyano

Miyano tráví své dny čtením BL mang (Boys Love) a starostí o to, jak moc dívčí vypadá jeho obličej. Svět se mu otočí vzhůru nohama, když mu z nepovedené bitky pomůže jeho o rok starší spolužák Sasaki. Sasakiho Miyano na první pohled zaujme, a tak využije každou příležitost, aby se s ním sblížil…

given

Given

Ritsuka Uenoyama netuší, co ho čeká, když jednou na schodech narazí na tichého spolužáka Mafuyu Sato. Jak se ukáže, Mafuyu má doslova hlas, který ho učaruje, což znamená, že ho musí přesvědčit, aby se přidal k nim do kapely.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2023 – NyāSub