Pokračování Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Eiga: Spain-hen UPDATE

Pro všechny fanoušky Yaoi tu mám skvělou zprávu. Na podzim 2021 se dočkáme filmového pokračování Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. Eiga: Spain-hen. Film zadaptuje španělský ark z mangy. Vzhledem k tomu, že jde o filmové zpracovaní, netuším, zda půjde zrovna toto pokračování do kin. V tom případě by byl ke stažení nejdříve až tak na jaře 2022. I nadále vás budu informovat o aktualitách.

UPDATE:
K dispozici je nyní trailer na film, na který se můžete podívat níže.
Film dorazí do japonských kin 9.října 2021, tudíž se vydání na DVD/BluRay dočkáme nejdřív na přelomu března a dubna nadcházejícího roku.
Ústřední píseň je „Kawari Yuku Mono Kawaranai Mono“ od DEEP SQUAD.

Mohlo by vás zajímat:

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. - 1. série

Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub