Přeloženy titulky k filmu Saezuru Tori wa Habatakanai

Dnes vám přináším titulky k anime filmu populární yaoi manga série Saezuru Tori wa Habatakanai (Twittering Birds Never Fly) s podtitulem The Clouds Gather.
Upozorňuji, že film má R-kové hodnocení, takže obsahuje explicitní výjevy, nevytříbený slovník i násilí. No popravdě, jsem se občas musela až zastydět, co jsem to googlila… A vzhledem k prostředí jsem používala ostřejší výrazy než jsem zvyklá, ale v mafiánském podsvětí to dle mě jinak nejde. Takže tohle je moje poslední varování.

K filmu už vyšla i OVA Saezuru Tori wa Habatakanai: Don’t Stay Gold, která se zaměřuje na ústřední dvojici Kuga x Kageyama, jenž nám byli ve filmu krátce představeni. Těšit se můžete i na překlad, poněvadž i ten mám v plánu.

Samotný film už má ohlášené druhé pokračování Saezuru Tori wa Habatakanai: The Storm Breaks, kdy se ho však dočkáme zatím není jasné. Předběžně se dokonce mluví o celé trilogii, jak to všechno dopadne, si budeme muset chvíli počkat.

Mohlo by vás zajímat:

dont stay gold

Saezuru Tori wa Habatakanai: Don't Stay Gold

Adaptace krátké povídky „Don’t Stay Gold“, která je součástí 7 dílu mangy. Příběh vypráví seznámení Kugy a Kageyami. Děj se odehrává v podstatě před prvním dílem The Clouds Gather.

dakaretai

Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu. - 1. série

Takato Saijou držel pět let po sobě titul nejvíc sexy muže. Vše se ale změní, když mu ho vyfoukne Junta Azumaya, nováček v branži, s kterým má točit nový seriál.

Yes-ka-No-ka-Hanbun-ka

Yes ka No ka Hanbun ka

Televizní hlasatel Kei Kunieda se navenek zdá jak mílius, ale v duchu neváhá kde koho proklít. Život se mu ale zkomplikuje, když narazí na animátora na volné noze Ushio Tsuzukiho, který odstartuje jeho dvojí život.

Kontakt

Pokud chcete být stále v obraze, co se aktuálních titulků týče, či mě z jakéhokoliv důvodu kontaktovat, připojte se na můj Discord server.

Shounen Ai [Šónen Aj] Yaoi [Jaoi]

Známé taky pod anglickým názvem boys love (BL) označuje lásku mezi dvěma chlapci. Nejčastějšími autory jsou ženy a míří taktéž na dámské publikum. Zatímco Shounen Ai je více nevinné a romanticky laděné, Yaoi často klade důraz i na jejich sexuální vztah.

All Rights Reserved © 2021 – NyāSub